Nabożeństwo Drogi Krzyżowej ulicami Limanowej

Wielki Post to czas, w którym odbywają się nabożeństwa pasyjne. Młodzież naszej szkoły chętnie uczestniczyła w jednym z nich – Drodze Krzyżowej ulicami Limanowej. Takie nabożeństwo miało miejsce 7 marca. Mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych, młodzież wraz z Panem pułkownikiem Janem Dominikiem, Panią Lidią Górszczyk oraz diakonem Grzegorzem Sroką (który odbywa u nas praktykę), przeszli limanowskimi ulicami w szczególnej atmosferze. Nasi uczniowie, ubrani w mundury i stroje z klas wojskowych, pożarniczych i policyjnych, pokazali się z jak najlepszej strony nie tylko poprzez uczestnictwo, lecz również przez niesienie zapalonych pochodni. Dziękujemy młodzieży za świadectwo wiary i godne reprezentowanie naszej szkoły.

Skip to content