Dni Otwarte Szkoły

W dniach 26 i 27 marca 2013 nasza szkoła gościła Gimnazjalistów w ramach Dni Otwartych. Odwiedzili nas uczniowie gimnazjów z terenu powiatu limanowskiego, jak również z województw sąsiadujących z Małopolską. Wraz z uczniami przybyli Nauczyciele i Rodzice.

Na naszych Gości czekało wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz sztuk walki i ratownictwa drogowego. Zajęcia te zostały przygotowane przez uczniów klas trzecich o profilu wojskowym i pożarniczym. Gimnazjaliści mogli nie tylko obserwować umiejętności naszych uczniów, ale też spróbować swoich sił w tego typu zajęciach.

Gimnazjaliści mieli również okazję zapoznać się ze specyfiką klas o profilu policyjnym i wojskowym. Służyły temu między innymi zajęcia z daktyloskopii oraz trening na szkolnej strzelnicy. Nasi Goście mogli również obejrzeć liczne filmy i prezentacje z prowadzonych w szkole zajęć, obozów i wyjazdów. Do dyspozycji Gimnazjalistów byli również Nauczyciele przedmiotów dodatkowych- przysposobienia wojskowego, bezpieczeństwa publicznego i pożarnictwa, którzy służyli swoją wiedzą. Odwiedzający nas Uczniowie mogli również zapoznać się z ofertą technikum przemysłu spożywczego, jako nowego kierunku kształcenia proponowanego przez naszą szkołę.

Uzupełnieniem oferty Dni Otwartych były zajęcia z języków obcych w pracowni językowej oraz wystawa poświęcona rocznicy Powstania Styczniowego.

Wszystkim Gościom, którzy zechcieli nas odwiedzić serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że organizowane przez nas Dni Otwarte co roku cieszą się dużym zainteresowaniem, a organizowane przez nas zajęcia są pozytywnie odbierane przez Gimnazjalistów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Dni Otwartych oraz filmu z pokazu sztuk walki.

Skip to content