Studniówka 2013

Hej matura… i tak oto pozostało nam mniej niż 100 dni do egzaminu maturalnego. Zaczęliśmy odliczanie w wieczór naszego najważniejszego balu – Studniówki, która odbyła się 12 stycznia 2013 roku w restauracji FOKSAL w Mszanie Dolnej. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 18.00 wystąpieniem uczniów oraz przemówieniem Pani Dyrektor Jolanty Dunikowskiej-Wszołek i Pana Starosty Jana Puchały. Następnie klasy zatańczyły tradycyjnego poloneza.

Po części oficjalnej nastąpiła tak długo wyczekiwana przez wszystkich zabawa, którą zapewnił nam zespół „Madeje”. W przerwach między tańcem, który ujawniał nasze skrywane przez wiele lat talenty zmierzaliśmy w kierunku bogato zastawionych stołów. Nikt nie potrafił się oprzeć daniom, które zostały przygotowane na nasz bal.

Niestety wszystko co dobre szybko się kończy. Na zegarach wybiła godzina 5. Niepocieszeni musieliśmy rozejść się do domów, zabierając ze sobą bagaż wielu wspomnień, które zostaną z nami do końca życia. Jedno jest pewne – ten wieczór skończył się zdecydowanie za szybko! I nawet nie możemy mieć nadziei, że coś takiego jeszcze się powtórzy! Bo taka noc zdarza się tylko raz w życiu!!!

Autor: Edyta Kubieniec klasa III LO a

Skip to content