Wirtualny Bieg Charytatywny dla Marcina Sporka – podsumowanie

Nasza szkoła była współorganizatorem Wirtualnego Biegu Charytatywnego dla Marcina Sporka. Warunkiem uczestnictwa w tym przedsięwzięciu była minimalna wpłata w wysokości 10 złotych i przebiegnięcie (lub marsz, jazda na rowerze, nartach itp. ) 2 kilometrów. Każdy uczestnik biegu angażował się w miarę swoich chęci i możliwości.

Miło nam poinformować, że w biegu wzięło udział 355 osób: funkcjonariusze Straży Granicznej; uczniowie, nauczyciele i rodzice ze Szkoły Podstawowej z Tymbarku; uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku oraz inne osoby. Łączna liczba pokonanych kilometrów to 3036,33. Uczestnicy biegu dokonywali wpłat bezpośrednio na konto.

Cieszymy się, że nasza wspólna akcja zjednoczyła tak wiele osób. Wszystkim serdecznie dziękujemy. Chcieliśmy w ten sposób zapewnić Marcinowi nie tylko finansowe wsparcie, ale także pokazać solidarność z Nim i Jego Rodziną.

Marcinkowi życzymy powrotu do zdrowia i spełnienia marzeń 🙂

Skip to content