Maj w bibliotece

Tydzień bibliotek 8 – 15 maja.

Tegoroczny tydzień bibliotek upływał pod hasłem #BIBLIOTEKA. W naszej szkolnej bibliotece zorganizowana została wystawa komiksów dostępnych w naszych zbiorach. Komiks jest bardzo popularny wśród uczniów, szczególnie tych, którzy nie przepadają za tekstem drukowanym i zdecydowanie wolą krótkie teksty ale bogato ilustrowane. Na szczęście dzięki Narodowemu Programowi Rozwoju Czytelnictwa w szkolnych zbiorach mamy sporą ilość tego typu wydawnictw. A zatem przybywajcie i wypożyczajcie.

Dzień Dziecka 2019.

To już 4 Tydzień Gier Planszowych organizowany z okazji Dnia Dziecka. W ostatnim tygodniu maja, w bibliotece graliśmy w planszówki. W tym roku największą popularnością cieszyła się gra „Tempo”, chociaż „Chińczyk” i „Remik” też miał rzesze fanów. Korzystając z okazji, wszystkim dzieciakom małym i tym większym składamy życzenia: samych radosnych dni, udanej końcówki roku i słonecznych wakacji.

Skip to content