III miejsce w Konkursie Pomysł na biznes w Powiecie Limanowskim

12 czerwca na hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej miała miejsce XIV Gala Finałowa Konkursu „Pomysł na Biznes w Powiecie Limanowskim”.  Wydarzenie to po raz kolejny dowiodło, że potencjał młodych ludzi, ich wiedza, kreatywność oraz przedsiębiorczość stanowią cenny kapitał na przyszłość.

III miejsce w konkursie otrzymały uczennice naszej szkoły Bożena Mozdyniewicz, Paulina Rozwadowska za projekt Świecące Gwiazdeczki.

Przed rozpoczęciem Gali Starosta Limanowski Mieczysław Uryga wręczył dyplomy i nagrody dla laureatów i finalistów olimpiad i turniejów przedmiotowych oraz sportowych ze szkół ponadgimnazjalnych z terenu powiatu za rok szkolny 2018/19. Gratulując im wytrwałej i ciężkiej pracy oraz dziękując za godne reprezentowanie naszego regionu.
Organizację wydarzenia, którego celem  jest promocja postaw przedsiębiorczości wśród młodzieży szkół średnich od początku wspierają instytucje związane z przedsiębiorczością, wśród nich: Regionalne Stowarzyszenie Przedsiębiorców z siedzibą w Limanowej, Bank Spółdzielczy w Limanowej, Fundacja Rozwoju Regionu Rabka oraz Fundacja na Rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa.

Pełna relacja z wydarzenia na stronie Starostwa Powiatowego w Limanowej.

Skip to content