Policyjny test sprawności fizycznej

W marcu 2018 roku uczniowie dwóch klas maturalnych o profilu policyjnym uczestniczyli w policyjnym teście sprawności fizycznej. Test ten podsumowuje cykl szkoleń fizycznych w ramach przedmiotu bezpieczeństwo publiczne i jest jednym z warunków uzyskania Certyfikatu potwierdzającego ukończenie klasy policyjnej. Po wprowadzonych w 2014 roku zmianach w przepisach o doborze do Policji kandydaci legitymujący się Certyfikatem uzyskują dodatkowe punkty przy naborze do służby w policji. Test sprawności fizycznej został przeprowadzony na sali gimnastycznej Zespołu Szkół im. KEN w Tymbarku. Obecna Pani dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek życzyła wszystkim uczniom uzyskania jak najlepszych wyników oraz powodzenia w realizacji marzeń szczególnie tych związanych z pracą w Policji. Obserwatorami z ramienia Komendy Powiatowej Policji w Limanowej byli:
• st. asp. Wojciech Karcz,
• st. asp.Tomasz Strug
• st. sierż. Kamil Ćwik.

Egzamin przeprowadzali nauczyciele: B.Rakoczy, J.Banach, K.Przechrzta, mł.asp.J.Pach.

Najlepsze czasy uzyskali:
• Damian Ryczek 1.06
• Daniel Handzelek 1.07
• Fabian Nowak 1.08

Uczniom gratulujemy wspaniałych wyników i życzymy powodzenia podczas naboru do policji.

Skip to content