Pożegnanie absolwentów 2017

Dnia 27 kwietnia 2017 roku Absolwenci Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku żegnali szkolne mury. Tradycyjnie już, spotkanie na sali gimnastycznej, poprzedzone było uroczystą mszą świętą w kościele parafialnym w Tymbarku.

Na uroczystej akademii z okazji pożegnania absolwentów gościliśmy:

Pana Jana Puchałę – Starostę Powiatu Limanowskiego,
ks. dr Jana Banacha – proboszcza Parafii Tymbark
Pana dr Pawła Ptaszka -Wójta Gminy Tymbark
Pana inspektora Krzysztofa Raczka – osobistego przedstawiciela Komendanta Policji w Limanowej

Pana kpt Jana Rośka – przedstawiciela 16 batalionu powietrznodesantowego w Krakowie
Pana inspektora Roberta Nowaka – komendanta Jednostki „Strzelec”

Panie: Małgorzatę Kokoszkę, Beatę Szyrszeń, Małgorzatę Rybkę – reprezentujące Radę Rodziców, czyli Rodziców wszystkich tegorocznych absolwentów.
Tradycyjnie uczniowie, którzy ukończyli szkołę z wyróżnieniem otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców. Nagrodzono również uczniów szczególnie wyróżniających się w pracy na rzecz szkoły, zaangażowanie społeczne, działalność w Jednostce Strzelec OSW oraz za udział w akcjach charytatywnych, stypendystów, laureatów konkursów przedmiotowych oraz artystycznych. W gronie wyróżnionych uczniów znaleźli się również nasi najlepsi sportowcy, godnie reprezentujący szkołę na licznych zawodach i turniejach. Pożegnanie maturzystów było również okazją, aby najlepszym z nich wręczyć Certyfikaty potwierdzające ukończenie szkolenia z przedmiotów bezpieczeństwo publiczne. Należy podkreślić, że dokument ten zapewnia dodatkowe punkty podczas naboru do służby w Policji.

Po spotkaniu z całą społecznością szkolną uczniowie klas maturalnych uczestniczyli w pożegnalnej, ostatniej już lekcji wychowawczej.
Absolwentom życzymy powodzenia na maturze i wielu mądrych, życiowych decyzji.

Skip to content