Szkolne dyktando

Podsumowanie tegorocznego, drugiego już szkolnego dyktanda o “Pióro Dyrektora Szkoły”, odbyło się w 16 lutego. Nagrodę główną i I miejsce zdobyła uczennica 2B – Anna Faltyn, 2 miejsce zajęła Marzena Lumer (2B), a miejsce 3 – Aleksandra Filipek (2B) i Justyna Sral (2C). Nagrody i dyplomy zwycięzcom wręczyła dyrektor szkoły pani Jolanta Dunikowska-Wszołek. Jury konkursu w składzie: prof. Małgorzata Walendzik, prof. Dorota Dunikowska i prof. Lucyna Woźniak, przyznało jeszcze nagrody za miejsce 4 – Kamilowi Tarsie (2B) i trzy miejsca 5: Anecie Pawlikowskiej (2B), Ewelinie Wojtanek (2C) i Urszuli Styrczuli (1A). W ogólnym podsumowaniu najlepiej wypadła klasa 2B. Gratulujemy!Wszystkim uczestnikom (a było ich w tym roku aż 26) dziękujemy za udział i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnym dyktandzie.