Spotkanie noworoczne

Bogactwem człowieka są: uśmiech, przyjazny gest, pogodne słowo…

Dnia 30 stycznia w Zespole Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku miało miejsce spotkanie noworoczne, w którym uczestniczyli Emeryci oraz Pracownicy Szkoły. Zaproszenie do wspólnego kolędowania przyjęli również ksiądz dziekan Edward Nylec i ksiądz prałat Józef Leśniak.

Spotkanie miało charakter międzypokoleniowy, było szczególną okazją do wymiany doświadczeń, wrażeń i refleksji. Szanowni Emeryci mogli dowiedzieć się co nowego słychać w ich szkole, a dla wszystkich uczestników była to okazja by złożyć sobie życzenia, porozmawiać i nacieszyć się nawzajem swoją obecnością.

Na tak wyjątkowym spotkaniu nie zabrakło również śpiewu kolęd. I tak w ten ostatni dzień stycznia w naszej szkole zapanowała świąteczna atmosfera radości i nadziei.

Skip to content