Poloneza czas zacząć

Poloneza czas zacząć – Podkomorzy rusza
I zlekka zarzuciwszy wyloty kontusza,
I wąsa podkręcając, podał rękę Zosi
I skłoniwszy się grzecznie, w pierwszą parę prosi…

Tymi słowami, na sto dni przed maturą rozpoczął się tradycyjny bal studniówkowy. To piękne wydarzenie miało miejsce 16 stycznia 2016 roku. Zaproszenie do wspólnej zabawy przyjęli Pan Poseł na Sejm RP Wiesław Janczyk, Ks. Dziekan Edward Nylec, Pan Starosta Limanowski Jan Puchała, Pan Wójt Gminy Tymbark Paweł Ptaszek z małżonką.
Maturzystom w tym wyjątkowym dniu towarzyszyła Pani Dyrektor Jolanta Dunikowska – Wszołek, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Rodzice.

Maturzyści z klas policyjnych i wojskowej złożyli podziękowania Wszystkim tym, którzy towarzyszyli im w szkolnej codzienności podczas trzech lat nauki – Pani Dyrektor, Wychowawcom, Nauczycielom i Rodzicom.

Zabawa trwała do białego rana, pozostawiając wiele wspomnień i niezatartych wrażeń. Tamtego wieczoru maturzyści mogli zapomnieć, że już za 100 dni czeka ich egzamin dojrzałości. Taka noc zdarza się tylko raz w życiu!!!

Skip to content