Czołem żołnierze…

Dnia 2 grudnia uczniowie naszej szkoły: Karol Mitręga,  Patryk Adamski, Grzegorz Baranik i Konrad Sobczyk wraz z Panem pułkownikiem Janem Dominikiem odwiedzili wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Dobrej.

Pan pułkownik przedstawił wychowankom ośrodka funkcjonowanie wojska, uczniowie z kolei zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu sztuk walki i działań taktycznych. Pokaz naszych uczniów spotkał się z entuzjastyczną reakcją.

Nasi uczniowie już po raz kolejny przyłączyli się do działań na rzecz wychowanków Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego im. Marii Konopnickiej w Dobrej. Poprzednio młodzież z klas policyjnych brała udział w przeprowadzeniu pikniku integracyjnego z okazji Dnia Dziecka.

Dziękujemy naszym uczniom za ich zaangażowanie i umiejętność dzielenia się swoimi zdolnościami oraz zainteresowaniami z innymi ludźmi, potrzebującymi naszego wsparcia.

Skip to content