Bóg się rodzi… żołnierska wigilia

Bóg się rodzi…te słowa kolędy stały się hasłem przewodnim tegorocznej Szkolnej Wigilii. Miała ona niezwykły refleksyjny charakter, przywoływała bowiem żołnierskie Wigilie, powiązane z historią naszej Ojczyzny. W nastrój Świąt Bożego Narodzenia wprowadziły nas wiersze i kolędy zaprezentowane przez uczniów klasy IB oraz zespół muzyczny. 

W trakcie akademii odbyło się również uroczyste pożegnanie Pani Janiny Szczepaniak, która odchodzi na emeryturę. Słowa podziękowania zostały skierowane pod adresem Pani Profesor przez Panią Dyrektor, Rodziców oraz Uczniów naszej szkoły. Pani Janinie Szczepaniak życzymy zasłużonego odpoczynku, dużo zdrowia, optymizmu i uśmiechu każdego dnia oraz spełnienia marzeń.

Na zakończenie tego uroczystego, wyjątkowego spotkania została odśpiewana kolęda Cicha noc…

Skip to content