III miejsce w konkursie “Historia Solidarności”

Magdalena Mastela, uczennica klasy drugiej o profilu bezpieczeństwo publiczne, zdobyła III miejsce i tym samym zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego Małopolskiego Konkursu “Historia Solidarności”.

Etap rejonowy odbył się 25 marca 2015 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. Wł. Orakana w Limanowej. 

Organizatorami konkursu są: Kuratorium Oświaty w Krakowie, Region Małopolski NSZZ “Solidarność”, Stowarzyszenie Sieci Solidarności w Krakowie, Instytut Pamięci Narodowej w Krakowie.

Celem konkursu jest popularyzowanie wiedzy na temat ruchu społecznego “Solidarność”, rozbudzanie zainteresowania historią “Solidarności”, rozbudzanie zainteresowania historią regionu oraz kształtowanie postaw patriotycznych młodzieży.

Naszej uczennicy serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia na eliminacjach wojewódzkich dnia 29 kwietnia 2015 roku w Wadowicach.

Skip to content