Finał wojewódzki indywidualnej ligi lekkoatletycznej

Uczennica naszej szkoły Natalia Kuzar dokonała imponującego wyczynu podczas Finałów Wojewódzkich w Indywidualnej Lidze Lekkoatletycznej rozegranych na Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie w dniu 23 października 2014 roku.

Natalia dwa razy stawała na podium, zajmując drugie miejsca i zdobywając srebrne medale w biegu na 100 metrów (w czasie 13,43 sekund) oraz w skoku w dal (4,50 metra). Uczennica klasy IC o profilu policyjnym poprowadziła również sztafetę dziewcząt 4×100 metrów do trzeciego miejsca i brązowego medalu. W sztafecie biegły również Krystyna Gluc i Beata Gut – Misiaga z klasy IIA o profilu wojskowym i Anna Kucharczyk z klasy IIC o profilu policyjnym.

Naszym uczennicom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie szkoły.

Skip to content