Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2013/2014

Podsumowanie osiągnięć uczniów naszej szkoły w roku szkolnym 2013- 2014. 

• Uczeń Karol Poradzisz zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie GeoPlaneta.
• Dnia 15 kwietnia 2014 roku odbyły się eliminacje Ogólnopolskich Matematycznych Mistrzostw Dzieci i Młodzieży. W konkursie wzięło udział 10 uczniów naszej szkoły z klas pierwszych i drugich. Organizatorem mistrzostw była firma Edukacyjno- Wydawnicza ELITMAT. W konkursie uczestniczyło ponad 10 tysięcy uczniów z całej Polski. W naszej szkole konkurs przeprowadzony był w dwóch kategoriach wiekowych: dla klas pierwszych i drugich. Uczeń Dawid Kędroń zajął I miejsce w skali powiatu i 19 w województwie oraz 131 w Polsce, zaś Maciej Lipka zajął II miejsce w powiecie, 29 w województwie i 159 w kraju.
• Konrad Polkowski brał udział w Finale Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego.

• W klasyfikacji generalnej Ligi Strzeleckiej Powiatu Limanowskiego w roku szkolnym 2013- 2014 uczennice naszej szkoły, które podczas trwania turnieju występowały w składzie: Anna Malacina, Danuta Łabuz, Natalia Krok, Klaudia Kulka i Joanna Wojnarowska zajęły pierwsze miejsce.
• 29 kwietnia w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, odbyły się wojewódzkie eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” w których udział wzięli laureaci eliminacji powiatowych OTWP z terenu województwa małopolskiego. Krzysztof Krupa uczeń klasy III LO o profilu pożarniczym tymbarskiego Zespołu Szkół im. KEN w eliminacjach wojewódzkich w Krakowie w grupie szkół ponadgimnazjalnych zajął wysokie III miejsce.
• Uczennica klasy policyjnej Klaudia Leśniak zdobyła wyróżnienie w XV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno- Literackim poświęconym Marszałkowi Piłsudskiemu w 100 rocznicę Legionowego Czynu Niepodległościowego.
• Uczniowie klas mundurowych Zespołu Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku zajęli I miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Klas Mundurowych, organizowanym po raz trzeci przez Wyższą Szkołę Biznesu w Dąbrowie Górniczej. Nasi uczniowie rywalizowali w dwóch kategoriach: chłopców i dziewcząt. W klasyfikacji generalnej chłopcy zajęli I miejsce, zaś dziewczęta również I w swojej kategorii. Składy naszych zwycięskich drużyn: Anna Piaszczak i Ewelina Syc oraz Adam Barszczewski i Piotr Dziedzic.
• W dniu 7 marca 2014 w Limanowskim Domu Kultury odbyły się powiatowe eliminacje 59 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczennica naszej szkoły Sylwia Kostecka z klasy IB o profilu bezpieczeństwo publiczne zajęła III miejsce, zaś Izabela Trzaska z klasy IIA o profilu wojskowym uzyskała wyróżnienie.
• 23 stycznia 2014 roku uczniowie naszej szkoły zajęli III miejsce w IX Wojewódzkim Konkursie Kolęd i Pastorałek dla młodzieży burs szkolnych i internatów. Konkurs odbył się w Bursie Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego w Krakowie. Honorowy patronat nad nim objął Małopolski Kurator Oświaty. Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku reprezentowali uczniowie: Marta Pijanowska, Kinga Migas i Konrad Rapciak.
• Dnia 12 grudnia 2013 roku uczniowie naszej szkoły otrzymali nagrody w powiatowym konkursie plastycznym na plakat pod hasłem „Nie daj szansy AIDS”, organizowanym pod patronatem Starostwa Powiatowego w Limanowej. W kategorii szkół ponadgimnazjalnych uczeń klasy IA Karol Płatek zdobył pierwsze miejsce, zaś uczennica klasy IIC Klaudia Leśniak zajęła miejsce drugie.
• Dnia 7 listopada 2013 roku odbyły się V Strzeleckie Zawody Niepodległościowe o Puchar Starosty Powiatu Limanowskiego. Nasze uczennice- Anna Malacina, Marie Jędrzejek i Małgorzata Łabuz zdobyły Puchar Starosty, zajmując drużynowo pierwsze miejsce. Również najlepsza w strzelaniu indywidualnie okazała się Anna Malacina.
• Karolina Dec, uczennica klasy II b zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym „Witamy Chorwację w Unii Europejskiej”. Organizatorami konkursu było Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Polska Fundacja im. Roberta Schumana. Konkurs objęty został honorowym patronatem Ambasady Chorwacji w Polsce.

Skip to content