XXI Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalnych

Dnia 24 stycznia odbył się XXI Międzyszkolny Turniej Szachowy Szkół Ponadgimnazjalny Powiatu Limanowskiego. Organizatorem konkursu był ZS Nr 1 im. Józefa Piłsudskiego w Limanowej, UKS „Grom” Limanowa, ZPO- MOSPL Limanowa, Powiatowy SZS Limanowa. Kierownikiem turnieju był Pan Leszek Mordarski. Konkurs stanowił eliminację do Małopolskiej Indywidualnej Licealiady Młodzieży.
Zespół Szkół im. Komisji Edukacji Narodowej w Tymbarku reprezentowali uczniowie: Katarzyna Mamak, Konrad Wójciak, Konrad Babiak, Grzegorz Dudziak, Damian Wilczyński. Zajęli oni drużynowo 6 miejsce na 15 zespołów. Ponadto w klasyfikacji indywidualnej Konrad Wójciak- uczeń klasy III E zajął miejsce 5 na 70 uczestników.
Naszym szachistom gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów oraz rozwijania swojej pasji.

Skip to content